Yarışma Sonuçları Açıklandı!

"Okula Devam", "Hayalimdeki Meslek" ve "Çevremdeki Rol Modeller" konulu logo/slogan, kısa film/video ve fotoğraf dallarında düzenlenen ödüllü yarışma sonuçları açıklandı. Katılan tüm yarışmacılara katılımlarından dolayı teşekkür ederiz. Ödül kazanan öğrenciler aşağıdaki gibidir:

İstanbul Gezisi Kazanan Yarışmacılar:

LOGO SLOGAN 15 İL BİRİNCİLERİ

OKULU

ŞEHİR

ASİYE YOL

DOĞUBAYAZIT YATILI BÖLGE ORTAOKULU

AĞRI

AYŞEGÜL ORHAN

TOBB ORTAOKULU

BATMAN

MUHAMMED KAYAOKAY

BİNGÖL MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ

BİNGÖL

ASLI YAŞIK

PROF. DR. FUAT SEZGİN ANADOLU LİSESİ

BİTLİS

EMRE YALÇINDAĞ

TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

DİYARBAKIR

ALEYNA AKSAKALLI

İBRAHİM HAKKI ORTA OKULU

ERZURUM

DİYAR KURT

İBN-İ SİNE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

HAKKARİ

BETÜL AKGÜN

İMKB ANADOLU LİSESİ

IĞDIR

HAVVA GÜLIRMAK

MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU

KARS

EKREM DURAK

MİMAR SİNAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

MARDİN

ROZERİN ALKAN

İLCİ İNŞAAT KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

MUŞ

TEKİN BOZKURT

SİİRT TÜRK TELEKOM FEN LİSESİ

SİİRT

SERAP DOĞAN

MEHMET SAÇLI ORTAOKULU

ŞANLIURFA

DİYAR CUN

CİZRE FEN LİSESİ

ŞIRNAK

EMEL ÖZTOKOÇİN

HÜMA HATUN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

VAN

 

 

 

YEDEKLER

 

 

ANZİLHA BAZİKİ

MEHMET SAÇLI ORTAOKULU

ŞANLIURFA

AYŞEGÜL ŞİMŞEK

MEHMET SAÇLI ORTAOKULU

ŞANLIURFA

ANZİLHA EKİNCİ

ŞANLIURFA KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

ŞANLIURFA

ALAN ALİCİ

VAKIFBANK ORTAOKULU

VAN

 

 

 


FOTOĞRAF 15 İL BİRİNCİLERİ

OKULU

ŞEHİR

FIRAT BOĞA

NURETTİN DOLGUN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

AĞRI

ZEYNEP KERSİN

ÇAVUŞLAR YENİ YERLEŞİM ORTAOKULU

BİNGÖL

MELEK GÖNÜLAÇAR

ÇIĞIR ORTAOKULU

BİTLİS

HALİME AKDOĞAN

İBRAHİM HAKKI ORTA OKULU

ERZURUM

SONGÜL BERK

İBN-İĞ SİNA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

HAKKARİ

ÖZLEM ALAGÖZ

MERKEZ CUMHURİYET ORTAOKULU

IĞDIR

MERVE DAĞ

SAVUR NURİ CINGILLIOĞLU ANADOLU LİSESİ

MARDİN

YÜSRA ÇELİK

FATMA ALİYE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

MUŞ

KADER DALKILIÇ

ZEYNEP HATUN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

SİİRT

NESLİHAN TÜRKBEN

KARACADAĞ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

ŞANLIURFA

İSLAM ÖZDEMİR

CİZRE FEN LİSESİ

ŞIRNAK

YUNUS ŞİMŞEK

GEVAŞ ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ

VAN

GAMZE ÇAVUŞOĞLU

AZİZİYE YAVUZ SELİM YATILI BÖLGE ORTAOKULU

ERZURUM

İREM SÖNMEZ

FATMA ALİYE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

MUŞ

İPEK GİRGİN

DİCLE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

DİYARBAKIR

 

 

 

YEDEKLER

 

 

NURAN ÖZEN

FATMA ALİYE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

MUŞ

AYSEL MANTO

VESTEL KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ

VAN

ÖZLEM ALAGÖZ

MERKEZ CUMHURİYET ORTAOKULU

IĞDIR

SEDANUR BULTE

MERKEZ CUMHURİYET ORTAOKULU

IĞDIR

 

 

 



VİDEO 15 İL BİRİNCİLERİ

OKULU

ŞEHİR

SEMA NUR ERTUŞ

KOZLUK KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

BATMAN

YUNUS KANDEMİR

BİTLİS LİSESİ

BİTLİS

SERAP ŞEN

DİCLE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

DİYARBAKIR

BUSE TAMAN

AZİZİYE YAVUZ SELİM YATILI BÖLGE ORTAOKULU

ERZURUM

DİYANET KILIÇ

KÖPRÜLÜ MÜKEREM AKHANLI YBO 

HAKKARİ

ÖZLEM İLHAN

SAVUR NURİ CINGILLIOĞLU ANADOLU LİSESİ

MARDİN

HAVVA ÖĞRETEN, NAZLICAN KIZILTAŞ, İREM ATLANER, MEDYA DİNÇ

MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

MUŞ

BERİVAN YILDIRIM

KARACADAĞ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

ŞANLIURFA

BÜŞRA YALVAÇ

HAKKIBEY BİST ERKEK YATILI BÖLGE ORTAOKULU

VAN

SEVGİ GÜLMEZ

İSKELE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

VAN

BAHAR BARAN

DİCLE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

DİYARBAKIR

SENEM KARADAĞ

VAN ERCİŞ ÇELEBİBAĞI ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ

VAN

 

 

 

YEDEKLER

 

 

ASYA ÇETİNKAYA-ROJİN SERTAÇ BELGİN KAÇMAZ-DOĞAN TEKİN

HAKKARİ ANADOLU LİSESİ

HAKKARİ

KAYHAN SOYUGÜZEL

BİTLİS LİSESİ

BİTLİS

DUYGU VURAL

DİCLE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

DİYARBAKIR

ZAFER TELHAN

VAN ERCİŞ ÇELEBİBAĞI ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ

VAN

 

 

 



Tablet Kazanan Yarışmacılar:

Logo/ Slogan

Derece

Ad-Soyad

Şehir

OKULU

1

BEGÜM ERKAN

GİRESUN

KEŞAP ANADOLU LİSESİ

2

EMEL ÖZTOKOÇİN

VAN

HÜMA HATUN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

3

SEDANUR  GÜLERYÜZ

TRABZON

TRABZON MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

3

SERAP DOĞAN

ŞANLIURFA

MEHMET SAÇLI ORTAOKULU

FOTOĞRAF 

Derece

AD-SOYAD

ŞEHİR

 

1

YAĞIZ RESULOĞLU

ORDU

BAŞÖĞRETMEN ORTAOKULU

2

YÜSRA ÇELİK

MUŞ

FATMA ALİYE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

3

SENA ÖZ

TOKAT

ZÜBEYDE HANIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

VİDEO

Derece

AD-SOYAD

ŞEHİR

 

1

BÜŞRA YALVAÇ

VAN

HAKKIBEY BİST ERKEK YATILI BÖLGE ORTAOKULU

2

BUSE TAMAN

ERZURUM

AZİZİYE YAVUZ SELİM YATILI BÖLGE ORTAOKULU

3

MERT AYDIN

HATAY

HATAY EROL BİLECİK MESLEKİ LİSESİ

3

SEVGİ GÜLMEZ

VAN

İSKELE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ




    


KEP II Logo/ Slogan, Fotoğraf, Video Yarışması Kazananları İstanbul’u Fethetti